JAK POMOCI

Zapojit se dnes může opravdu každý!

Pomocí našeho benefičního portálu získáváme prostředky na aktivní ochranu české i tropické přírody. Zakoupením unikátních benefičních předmětů podpoříte naše ochranářské aktivity a vybrané partnerské projekty.

Pomáhejte přírodě s námi! Přidejte se do naší party nadšenců, která usiluje o vytvoření světa, ve kterém mohou lidé a příroda společně prosperovat. Podpořit naše úsilí můžete zejména finančním darem prostřednictvím Darujme.cz.

Nyní rozšiřujeme záběr témat našich osvětových kampaní, přidáváme nové informace, návody, videa. Přizpůsobujeme je pro jednotlivce, organizace i samosprávy, takže každý zde teď může najít konkrétní příklady, jak se zapojit.

je jednou z forem péče o krajinu, na které se Český svaz ochránců přírody podílí od jejího počátku a je jejím spolukoordinátorem pro Českou republiku.

Trash hero

představuje mezinárodní dobrovolnický ekologický projekt, který aktuálně působí na více než 100 místech světa. Jedním z nich je i město Hradec Králové.

Dobrovolnictví

Každoročně se stovky dobrovolných ochránců přírody přímo účastní na činnostech a terénních pracích napříč celou Českou republikou a jsou nepostradatelnou pracovní silou ČSOP.

Sociální média

Připojte se k nám na sociálních sítích, lajkujte, komentujte, sdílejte naše příspěvky a šiřte dál naše cíle.

Odebírejte zpravodaj

Přibližně jednou měsíčně od nás do schránky obdržíte přehled toho, co se událo a uděje v praktické ochraně přírody, ve Skupině JARO, ale i mimo ni.

V neposlední řadě k ochraně krajiny a krajinného rázu přispívá i řada správních řízení, v nichž se jednotlivé základní organizace ČSOP na celém území České republiky angažují. Sledujte kauzy týkající se životního prostředí, podepisujte petice a bojujte za přírodu.